Varta E23
| Blue Dynamic E23 | ![]() |
| Serie | Blue Dynamic |
| Batteri | E23 |
| Kapacitet (Ah) | 70 Ah |
| Längd (mm) | 261 mm |
| Bredd (mm) | 175 mm |
| Höjd (mm) | 220 mm |
| Vikt (kg) | 17 kg |
| SKU | 52245d89 |
| Polställning | (- / +) -> 0 |
| Klack | B01 |
| Pris | 1200 SEK |
Tekniska data, mått och batterispecifikationer.
| Blue Dynamic E23 | ![]() |
| Serie | Blue Dynamic |
| Batteri | E23 |
| Kapacitet (Ah) | 70 Ah |
| Längd (mm) | 261 mm |
| Bredd (mm) | 175 mm |
| Höjd (mm) | 220 mm |
| Vikt (kg) | 17 kg |
| SKU | 52245d89 |
| Polställning | (- / +) -> 0 |
| Klack | B01 |
| Pris | 1200 SEK |
Teknisk kontroll
En bra batterirekommendation börjar med användning och tekniska krav, inte med varumärke eller pris.