Varta A14
| Blue Dynamic A14 | ![]() |
| Serie | Blue Dynamic |
| Batteri | A14 |
| Kapacitet (Ah) | 40 Ah |
| Längd (mm) | 187 mm |
| Bredd (mm) | 127 mm |
| Höjd (mm) | 227 mm |
| Vikt (kg) | 11 kg |
| SKU | 902f7859 |
| Polställning | (- / +) -> 0 |
| Klack | B00 |
| Pris | 700 SEK |
Tekniska data, mått och batterispecifikationer.
| Blue Dynamic A14 | ![]() |
| Serie | Blue Dynamic |
| Batteri | A14 |
| Kapacitet (Ah) | 40 Ah |
| Längd (mm) | 187 mm |
| Bredd (mm) | 127 mm |
| Höjd (mm) | 227 mm |
| Vikt (kg) | 11 kg |
| SKU | 902f7859 |
| Polställning | (- / +) -> 0 |
| Klack | B00 |
| Pris | 700 SEK |
Teknisk kontroll
En bra batterirekommendation börjar med användning och tekniska krav, inte med varumärke eller pris.