Varta A13
| Blue Dynamic A13 | ![]() |
| Batteri | A13 |
| Kapacitet (Ah) | 40 Ah |
| Längd (mm) | 187 mm |
| Bredd (mm) | 127 mm |
| Höjd (mm) | 227 mm |
| Vikt (kg) | x |
| SKU | f5f64619 |
| Polställning | (- / +) -> 0 |
| Klack | B01 |
| Pris | 850 SEK |
Blue Dynamic A13 Batteri A13 Kapacitet (Ah) 40 Ah Längd (mm) 187 mm Bredd (mm) 127 mm Höjd (mm) 227 mm Vikt (kg) x SKU f5f64619 Polställning (- / +) -> 0 Klack B01 Pris 850 SEK
| Blue Dynamic A13 | ![]() |
| Batteri | A13 |
| Kapacitet (Ah) | 40 Ah |
| Längd (mm) | 187 mm |
| Bredd (mm) | 127 mm |
| Höjd (mm) | 227 mm |
| Vikt (kg) | x |
| SKU | f5f64619 |
| Polställning | (- / +) -> 0 |
| Klack | B01 |
| Pris | 850 SEK |
Teknisk kontroll
En bra batterirekommendation börjar med användning och tekniska krav, inte med varumärke eller pris.