Varta D24
| Blue Dynamic D24 | ![]() |
| Serie | Blue Dynamic |
| Batteri | D24 |
| Kapacitet (Ah) | 60 Ah |
| Längd (mm) | 242 mm |
| Bredd (mm) | 175 mm |
| Höjd (mm) | 190 mm |
| Vikt (kg) | 15 kg |
| SKU | ee9ba1c |
| Polställning | (- / +) -> 0 |
| Klack | B13 |
| Pris | 895 SEK |
Tekniska data, mått och batterispecifikationer.
| Blue Dynamic D24 | ![]() |
| Serie | Blue Dynamic |
| Batteri | D24 |
| Kapacitet (Ah) | 60 Ah |
| Längd (mm) | 242 mm |
| Bredd (mm) | 175 mm |
| Höjd (mm) | 190 mm |
| Vikt (kg) | 15 kg |
| SKU | ee9ba1c |
| Polställning | (- / +) -> 0 |
| Klack | B13 |
| Pris | 895 SEK |
Teknisk kontroll
En bra batterirekommendation börjar med användning och tekniska krav, inte med varumärke eller pris.