Varta C22
| Blue Dynamic C22 | ![]() |
| Serie | Blue Dynamic |
| Batteri | C22 |
| Kapacitet (Ah) | 52 Ah |
| Längd (mm) | 207 mm |
| Bredd (mm) | 175 mm |
| Höjd (mm) | 190 mm |
| Vikt (kg) | 13 kg |
| SKU | e4947c03 |
| Polställning | (- / +) -> 0 |
| Klack | B13 |
| Pris | 900 SEK |
Tekniska data, mått och batterispecifikationer.
| Blue Dynamic C22 | ![]() |
| Serie | Blue Dynamic |
| Batteri | C22 |
| Kapacitet (Ah) | 52 Ah |
| Längd (mm) | 207 mm |
| Bredd (mm) | 175 mm |
| Höjd (mm) | 190 mm |
| Vikt (kg) | 13 kg |
| SKU | e4947c03 |
| Polställning | (- / +) -> 0 |
| Klack | B13 |
| Pris | 900 SEK |
Teknisk kontroll
En bra batterirekommendation börjar med användning och tekniska krav, inte med varumärke eller pris.