Varta B34
| Blue Dynamic B34 | ![]() |
| Serie | Blue Dynamic |
| Batteri | B34 |
| Kapacitet (Ah) | 45 Ah |
| Längd (mm) | 238 mm |
| Bredd (mm) | 129 mm |
| Höjd (mm) | 227 mm |
| Vikt (kg) | 13 kg |
| SKU | aeeca284 |
| Polställning | (+ / -) -> 1 |
| Klack | B00 |
| Pris | 750 SEK |
| KÖP B34 |
Tekniska data, mått och batterispecifikationer.
| Blue Dynamic B34 | ![]() |
| Serie | Blue Dynamic |
| Batteri | B34 |
| Kapacitet (Ah) | 45 Ah |
| Längd (mm) | 238 mm |
| Bredd (mm) | 129 mm |
| Höjd (mm) | 227 mm |
| Vikt (kg) | 13 kg |
| SKU | aeeca284 |
| Polställning | (+ / -) -> 1 |
| Klack | B00 |
| Pris | 750 SEK |
| KÖP B34 |
Teknisk kontroll
En bra batterirekommendation börjar med användning och tekniska krav, inte med varumärke eller pris.