Varta B32
| Blue Dynamic B32 | ![]() |
| Serie | Blue Dynamic |
| Batteri | B32 |
| ETN & DIN | |
| Kapacitet (Ah) | 45 Ah |
| Längd (mm) | 238 mm |
| Bredd (mm) | 129 mm |
| Höjd (mm) | 227 mm |
| Vikt (kg) | 13 kg |
| SKU | 12b5ff43 |
| Polställning | (- / +) -> 0 |
| Klack | B00 |
Tekniska data, mått och batterispecifikationer.
| Blue Dynamic B32 | ![]() |
| Serie | Blue Dynamic |
| Batteri | B32 |
| ETN & DIN | |
| Kapacitet (Ah) | 45 Ah |
| Längd (mm) | 238 mm |
| Bredd (mm) | 129 mm |
| Höjd (mm) | 227 mm |
| Vikt (kg) | 13 kg |
| SKU | 12b5ff43 |
| Polställning | (- / +) -> 0 |
| Klack | B00 |
Teknisk kontroll
En bra batterirekommendation börjar med användning och tekniska krav, inte med varumärke eller pris.